< Grįžti į ankstesnį puslapį

Paramos Vaikams Centras

Projekto partneris

Paramos Vaikams Centras (hereinafter PVC) – nevyriausybinė organizacija, 1995 m. įkurta Vilniuje, Lietuvoje.  Jos misija yra užtikrinti psichologinę vaikų gerovę, teikiant efektyvią, profesionalią ir kompleksinę pagalbą vaikams ir šeimoms. PVC įgyvendina 5 programas: „Big Brothers Big Sisters“, „Antras žingsnis“, „Vaikystė be smurto“, „Pozityvi tėvystė“ ir „Tėvų linija“.

PVC teikia pagalbą vaikams, turintiems elgesio ir emocinių sunkumų, patyrusiems psichologinę krizę. Tai yra metodinis specialistų ir savanorių prevencinio darbo su vaikais, jaunimu ir šeimomis centras, skleidžiantis ir įgyvendinantis pozityvios tėvystės idėjas. Be to, jis teikia psichologinės pagalbos ir mokymo paslaugas šalies gyventojams ir organizacijoms.

PVC taip pat teikia konsultacinę pagalbą telefonu: „Tėvų linijoje“ dirba psichologai, kurie padeda tėvams suprasti vaikų elgesį ir emocijas, paaiškina įvairius vaiko raidos etapus, padeda rasti geriausią sprendimą ir nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.


© 2021 Cesvi - Design with by Asintoto

Privacy Policy