< Grįžti į ankstesnį puslapį

Università Cattolica Sacro Cuore

Specialusis projekto partneris

1921 m. įkurtas Katalikiškasis Švč. Širdies universitetas (it. Università Cattolica del Sacro Cuoretoliau, UCSC) yra didžiausias privatus universitetas Europoje, turintis 12 fakultetų 5 Italijos miestuose (Milane, Romoje, Pjačencoje, Kremonoje ir Brešoje), 80 specializuotų tyrimų laboratorijų, 2 000 dėstytojų ir apie 43 000 studentų, iš kurių maždaug 1 850 yra užsieniečiai.

Universiteto mokslinių tyrimų veikloje dalyvauja 1 295 etatiniai mokslininkai, ji atliekama 39 universiteto katedrose, 1 institute, 92 mokslinių tyrimų centruose, 6 universitetui priklausančiuose tyrimų centruose ir 10 nepriklausomų centrų. Siekiama ištirti ir suprasti svarbiausius gyvenimo ir visuomenės klausimus: ekonomiką ir bioetiką, teisės srities pokyčius, šeimos ir kultūros tendencijas, žiniasklaidą, politinių sistemų pokyčius, medicinos tikslus ir uždavinius, matematikos ir fizikos technologinį pritaikymą bei aplinkosaugą.

The Resilience Research Unit

Specialusis projekto partneris

Atsparumo tyrimų padalinys (angl. Resilience Research Unit, „RiRes“) yra Italijos Milano Katalikiškojo Švč. Širdies universiteto Psichologijos katedros tyrimų padalinys. Per pastaruosius septynerius metus „RiRes“ sukūrė ir atliko daugybę tyrimų ir gebėjimų ugdymo bei intervencijos projektų, kuriais siekiama apibrėžti, stiprinti ir palaikyti sunkumų patiriančių vaikų, šeimų ir bendruomenių atsparumo procesus.

Be to, viešindamas mokslinių tyrimų rezultatus, mokslines publikacijas ir kitą informaciją, „RiRes“ atlieka universiteto „trečiąją misiją“ ir plečia visuotines žinias apie geriausias atsparumo stiprinimo praktikas, kurios turėtų būti taikomos rizikos grupių gyventojams.


© 2021 Cesvi - Design with by Asintoto

Privacy Policy